We Are Here! : A “Very” Party!

”Buradayız! Oradayız!
Seviyesizce dans için Suma Beach Orman’dayız!
Parti biziz!
Alışınız!”

Diyor bu eğlenmeyi son derece iyi bilen ekip. Peki bu partiyi hoş ama boş yapmayan özelliği nedir diye sorarsanız, yüzlerce nedenimiz var.

ilk olarak, DJlerin hepsi birer efsane. Listeye bak şimdi:

Evrim Tüfekcioğlu ve işte bu da ilk resmi Suma Beach seti, bayılacaksınız.

Boris! Berghain’in ünlü house ve techno üstadı.

Mr. Sür (house . techno . disco . pop) Suma Beach’in yaratıcılarından biri.

Rubsilent ise Vinyl ile house müziğin dahilerinden biri.

İkinci olarak, Onur Gökhan Gökçek “Drag Queen Crossdress Workshop” ile sizlere unutamayacağınız bir geceye hazırlık düzenledi. Şöyle diyorlar hakkında,

”Kocaman renkli peruklar, büyük uzun kirpikler, parlak simli dudaklar ve yüksek ökçeler… İstanbul’un “en” figürlerinden Onur Gökhan Gökçek ile geceye beraber hazırlanıyoruz!

Drag performansı üzerine konuşmak, crossdress deneyimlerini öğrenmek, bir geceliğine tamamen değişmek istiyorsanız Onur ile iletişime geçip isminizi katılım listesine yazdırmanız gerekiyor.

Workshop katılımı 20 kişi ile sınırlı. Onur katılımcıların yanlarında kostüm, peruk ve makyaj malzemelerini getirmelerini rica ediyor. Partiden bir gün öncesine (23 Temmuz) kadar isim yazdıran kişiler Onur’dan ödünç olarak kostüm ve aksesuar da alabilirler. Aklınızdaki sorularınız ve katılım listesine dahil olmak için ona ulaşın! 0534 063 05 88

Workshop tarih ve saati: 24 Temmuz, 18:00.
Katılım ücreti: 20 TL.
Katılımcılar parti için giriş ücreti ödemeyecekler.”

Son olarak, Suma Beach’deki hangi parti kötü geçebilir ki? Ve sahilde sabaha kadar dans edip müzik bitince deniz kum güneş surf, akşama kadar rahatlama fırsatını da elde etmiş oluyorsun. Ev sahipliğini hayal dünyası geniş Çağlar Nurofen Sür’ün yaptığı partinin biletleri 40TL ve shuttle servisleri mevcut! Daha fazla bilgi mi istiyorsun, al al al al al ! Biz The Plus Ones İstanbul ekibi olarak ordayız, bekleriz!

 

– Eda Y.