KOLEKTİF HOUSE ETKİNLİKLERİ

Şimdi size harika bir topluluktan bahsedeceğiz. The Plus Ones Istanbul ekibi sizlere hoş ama boş olmayan etkinlikler bulacağına söz vermişti değil mi? Işte en dolu etkinliklerden biriyle karşınızdayız. Kendilerini “seven, yaratan ve ilham veren/alan bir topluluk“ olarak tanıtan Kolektif House, 4.Levent Sanayi sitesinde tamir edilen arabaların arasında yürürken birden karşınıza çıkan warehouse tarzı bir alana konumlanmış ve çok ferah bir dizaynı var. “Siz işinize odaklanın, biz gerisini halledelim. İlham veren birey ve şirketlere yaratıcı çalışma alanları sunuyoruz.“ gibi cümleler kullanan topluluk çok yaratıcı etkinliklere imza atıyor. “Keşke olsa dediğiniz her şeyi düşündük. İşinizde daha motive ve verimli olmanız için gereken bütün servisleri ve altyapıyı sağlıyoruz.“ da diyen topluluk cidden herşeyi düşünmüş, wifi, duş, eğitimler, konferans alanı, mikrodalga, vale hizmeti, ücretsiz filtre kahve, café, taze meyve çörekler ve binbir farklı şey daha… Hayat beraber daha güzel cümlesini motto edinmişler ve herkes inanılmaz yardımsever, güleryüzlü ve mükemmel enerjilere sahip.

Harika bir Pazar ögleden sonramızı reggae müzikleriyle dans ederek geçirdigimiz Kolektif Concerts’ın ilk serisi çok başarılıydı ve 21 Haziran Dünya Müzik Günü ( Fête de la Musique ) ‘Reggae Day’ ile kutlandı!

Jam Sessions Turkey işbirliğinde gerçekleşen, Reggae Day’den elde edilen gelir, savaştan etkilenenlerin travmalarını müzikle iyileştirmeye çalışan Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşu; Musicians without Borders’a bağışlanacak.

Program şu şekildeydi;
14:00 – 15:30 Hepyek Selekta (DJ set)
15:30 – 17:30 Zeytin (Grup)
17:30 – 19:00 Ras Neco(DJ set)
19:00 – 20:30 Kirli Çıkı Reggae Band (Grup)
20:30 – 22:00 Reggae Jammin’ (Herkesin müziğiyle dahil olabileceği jam)

Giriş ücretsizdi. Zeytin grubunun harika ezgileriyle cibinlik benzeri birşeyin içinde dans etme şansını ise sadece Plus Ones Istanbul VIP misafirleri elde etti.

Buyrun bu websiteleri, tık tık!

– Eda Y.