Belong Party Serisi: Pulp Fiction – DJ Orkun Bozdemir

Sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası, BELONG adlı parti serisine ikincisi ile devam ediyor. İlki Star Wars idi, fotolara facebook sayfalarından ulaşabilirsiniz.  Kült filmlerden yola çıkarak düzenlenen BELONG partileri, sanat, eğlence, sosyalleşme ve interaktiviteyi bir arada sunan özgün bir deneyim vadediyor. Fil’m Hafızası’nın İstanbul’daki parti hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedeflediği BELONG partilerinin ikincisi Quentin Tarantino’nun unutulmaz filmi Pulp Fiction konsepti ile Beyoğlu’nun en keyifli mekanlarından Mentha’da gerçekleşecek. Muhteşem bir teras ve manzaraya sahip Mentha`nın fiyatları da uygun, söylemeden geçmeyelim.

 

Pulp Fiction filminin hayranları başta olmak üzere tüm sinemaseverleri ve hafta içi de olsa partilemek benim işim diyen herkesi bir araya getirecek Pulp Fiction temalı BELONG partisinde, DJ kabininde Orkun Bozdemir yer alacak. Eklektik müzik zevki, üst düzey DJ’lik tekniği ve dans müziğine dair geniş vizyonu sayesinde Türkiye’nin en saygın ve en yoğun takvime sahip DJ’lerinden biri olan, kulüp ve festivallerin aranan ismi Orkun Bozdemir geceye özel olarak hazırlayacağı müziklerin yanısıra Pulp Fiction’ın muhteşem film müzikleriyle katılımcılara benzersiz bir deneyim sunacak. John Travolta ve Uma Thurman ikilisinin unutulmaz dans sahnesini canlandırmak isteyenler sıraya geçsin lütfen!

Honey Bunny ve Pumpkin kadar gözü kara filmseverlerin Surf Rider dinleyerek dans edebilecekleri partide, geceye özel yarışma ve sürprizlerin yanı sıra Big Kahuna Burger’in gizli tarifi de gün ışığına çıkacak.

Pulp Fiction temalı BELONG partisinin biletlerini, Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Mentha’nın mekan sponsoru olarak destek verdiği bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

Bilet fiyatı: Tam 25 TL, Öğrenci 15 TL, Ağaya beleş

Önemli Notlar:

Tarih: Persembe, 25 Haziran, aksam 9`dan itibaren…
Konsepte uygun kıyafet zorunluluğu bulunmamaktadır. (Bence kesinlikle zorunluluk olmalıydı. Kostümlü partiler always rock!)
Etkinlik akşamı mekan girişinde bilet satışı olmayacaktır. (Nasıl olmaz aaaaaaaaaaaaaa?)

Son olarak bir alıntı ile bitirelim.

Mia: Don’t you hate that?

Vincent: What?

Mia: Uncomfortable silences. Why do we feel it’s necessary to yak about bullshit in order to be comfortable?

Vincent: I don’t know. That’s a good question.

Mia: That’s when you know you’ve found somebody special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably enjoy the silence.

– Eda Y.